MUCİZE BİLİNÇALTI EĞİTİMİ NEDİR ?

MUCİZE BİLİNÇALTI EĞİTİMİ

MUCİZE BİLİNÇALTI EĞİTİMİ NEDİR  ?

Mucize bilinçaltı eğitimi 12 farklı şifa tekniğinin bir araya getirildiği ve bir seansta kullanılması gereken bu tekniklerin en pratik ve yeteri kadarı ile öğretilen bir eğitim tekniğindir.

 

Mucize bilinçaltı eğitimi   KUANTUM –HASTALIK TRAVMA İLİŞKİLERİ VE DÖNGÜLER – NLP – EFT – SORU SORMA SANATI – THETA FREKANSI – ANDA ŞİFA TEKNİKLERİ – HO OPONOPONO VE BİLİNÇALTI İMAJİNASYON Tekniklerinden oluşmaktadır.

Kuantum ile nasıl bir evrende nasıl bir sistemin içinde olduğumuzu keşfedip , Soru sorma sanatı ile gün içinde sarfettiğimiz sözlerimizin önemini inceleyeceğiz..

Hastalık ve travma arasındaki bağlantıyı, hayatımızdaki döngüleri , travma bulmayı ve bu travmalarımızı nasıl şifalandıracağımızı öğreneceğiz..

Diğer şifa teknikleri ile anda şifanın nasıl gerçekleştiğini şifanın çalışma mantığını aynı zamanda bilinçaltı imajinasyon teknikleri ile anda şifanın nasıl gerçekleştiğini pratik çalışmalar ile deneyimleyeceğiz.

Özetle öğreneceğiniz bilgiler ve teknikler ile hem kendinizin hem sevdiklerinizin şifasına vesile olmanın mutluluğunu yaşayacak ve mucizelere şahit olacaksınız…

 

 

 

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.