MUCİZE BİLİNÇALTI EĞİTİMİ NEDİR ?

MUCİZE BİLİNÇALTI EĞİTİMİ

MUCİZE BİLİNÇALTI EĞİTİMİ NEDİR  ?

Mucize bilinçaltı eğitimi 12 farklı şifa tekniğinin bir araya getirildiği ve bir seansta kullanılması gereken bu tekniklerin en pratik ve yeteri kadarı ile öğretilen bir eğitim tekniğindir.

 

Mucize bilinçaltı eğitimi   KUANTUM –HASTALIK TRAVMA İLİŞKİLERİ VE DÖNGÜLER – NLP – EFT – SORU SORMA SANATI – THETA FREKANSI – ANDA ŞİFA TEKNİKLERİ – HO OPONOPONO VE BİLİNÇALTI İMAJİNASYON Tekniklerinden oluşmaktadır.

Kuantum ile nasıl bir evrende nasıl bir sistemin içinde olduğumuzu keşfedip , Soru sorma sanatı ile gün içinde sarfettiğimiz sözlerimizin önemini inceleyeceğiz..

Hastalık ve travma arasındaki bağlantıyı, hayatımızdaki döngüleri , travma bulmayı ve bu travmalarımızı nasıl şifalandıracağımızı öğreneceğiz..

Diğer şifa teknikleri ile anda şifanın nasıl gerçekleştiğini şifanın çalışma mantığını aynı zamanda bilinçaltı imajinasyon teknikleri ile anda şifanın nasıl gerçekleştiğini pratik çalışmalar ile deneyimleyeceğiz.

Özetle öğreneceğiniz bilgiler ve teknikler ile hem kendinizin hem sevdiklerinizin şifasına vesile olmanın mutluluğunu yaşayacak ve mucizelere şahit olacaksınız…

 

MUCİZE BİLİNÇALTI EĞİTİMİNE NASIL KAYIT OLABİLİRİM ?

Mucize Bilinçaltı eğitimini  sitemizde EĞİTMENLER sayfasında yer alan kayıtlı eğitmenlerimizle birebir iletişime geçerek eğitim tarihlerini ve saatlerini öğrenebilir.. detaylı bilgi alarak kaydınızı yaptırabilirsiniz..

EĞİTMENLER SAYFASI + EĞİTMEN SEÇİYORSUNUZ + İLETİŞİME GEÇİP BİLGİ ALIP KAYDINIZI YAPTIRIYORSUNUZ Hepsi bu kadar ?

Mucize Bilinçaltı Eğitimi 3.500 TL. dir.

Eğitim Dökümanları  + Eğitim sonrası tekrar sınıfları + Uygulayıcı Sertifikası Eğitim Fiyatına Dahildir.

 

EĞİTİMLER KAÇ GÜN ?

Eğitimler asgari 12 saat olup.. her eğitmenin gün ve saati farklıdır..

 

Bazı eğitmenler asgari eğitim saatini gözeterek 2 günlük – 3 günlük ve 4 günlük eğitimler açabiliyorlar.. Gündüz veya akşam sınıfları oluyor. Hangi eğitmenden bu eğitimi almak isterseniz eğitim tarihlerini teyit etmenizi öneririz..

 

EĞİTİMDEN SONRA ŞİFA ÇALIŞMASI YAPABİLECEKMİYİM ?

Evet eğitim sonunda ve katılacağınız ücretsiz eğitim tekrar sınıflarında bol bol egzersiz yaparak deneyim kazanacak ve hemen şifa çalışmaları yapabilecek seviyeye gelmiş olacaksınız ?

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.