İNCİ MERCAN OSPAK

EĞİTİCİYE MAİL GÖNDER

Eğitimci Hakkında

AD SOYAD :İnci MERCAN OSPAK

TELEFON :05437374530

ŞEHİR :MUĞLA

İNSTAGRAM :incimercanospak

 

 

1983 yılında Muğla Göktepe köyünde doğdum.Okul eğitimimi Muğla İmam Hatip Lisesinde tamamladım.Şuanda AÖF İlahiyat Bölümünde eğitimime devam etmekteyim . Evliyim 3 çocuk annesiyim .Aynı zamanda Muğla Merkez Mercan Pide Salonu’nu işletmekteyim.
Hedefim; Kendime aileme ve bütüne katkı olmak. İnsanlara elimden geldiğince faydalı ve yardımcı olabilmek.Bundan sonraki nesle sağlıklı bir gen bırakabilmek için farkındalığımızı artırabilmek.
Amacım; Kendimi sahada geliştirip ilerletip topluma sağlıklı bireyler kazandırabilmek ve hayata geliş amacımızın bilincinde olarak farkındalıklarımızı arttırabilmek.

Eğitim yolculuğum: Çocuklarimin ihtiyaçları karşisinda yetersiz kalınca kişisel gelişim ,çocuk psikolojisi ve diğer psikoloji kitaplarıyla başladı benim bu alanda eğitimim,sonra yaşadığım olaylar sonucunda bazı şeylerin tekrara girmesi benim bu arayışın içine girmeme sebep oldu.
Bunun devamında kendi kendimize hayatımızı nasıl olumlu yada olumsuz etkilediğimizin farkına vardim.Bu farkindalığa bir ben değil bütünün faydasına olacak şekilde vesile olmaya niyet ettim Allah’ın izniyle ve eğitim serüvenine girdim ve şimdi kendimden başlayarak bütüne katkı sağlıyabilecek bir şifa eğitimi ve egitmenliğini nasip etti Allah’ım şükürler olsun.Rabbim bu eğitmenliğimin mucizelerini hikmetlerini niyet ettim ,sağlıkla, kolaylıkla,güzellikle neşeyle görmeye.

VERDİĞİM EĞİTİMLER VE YAPTIĞIM ÇALIŞMALAR
# Mucize Bilinç Altı Eğitimi
# KUNDALİNİ REİKİ MASTER
#GMA
#EFT(TIRAVMA)
#BİYOENERJİ
#SARKAÇ
#YAŞAM KOÇLUĞU
#NEFES KOÇLUĞU

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Eğitimci Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.