NEBİHA GÜLER

EĞİTİCİYE MAİL GÖNDER

Eğitimci Hakkında

AD SOYAD : NEBİHA ÇİÇEK GÜLER

TELEFON :    05057986323

ŞEHİR :           AYDIN

İNSTAGRAM :


 

HAKKIMDA BİLGİ  ( ÖZ GEÇMİŞ – EĞİTİM YOLCULUĞUM – HEDEFİM – AMACIM )

Her yere seyahat edebilirsiniz tabi paranız var ise.  Zaman ayırır planlar yapar evinizden, konfor alanınızdan uzaklara gidebilirsiniz..  Yeni ülkelere yelken açar, dağlara tırmanır,  yeni lezzetler peşinde; belki de gurme  olma yolun koşarsınız, yada kendinizi geliştirmek, yeni bilgiler öğrenmek için seyahat  yaparsınız..

Güzeldir yola çıkmak.  Yeni yerler keşfeder, farklılıklar görüp, vizyonunuzu genişletip mutlu ama bir o kadar da yorgun olarak konfor alanınıza dönersiniz. Sonrası mı rutin hayat koşturmacası ta ki yeni yolculuğa çıkana kadar. Peki ya hiç kendimize yolculuk yaptınız mı? Nasıl yada neden dediğinizi duyuyor gibiyim. Korktunuz mu yoksa kendiniz ile yüzleşmekten.. Bilinçaltımıza saklanmış korkularınızdan, hırslarınızdan, güvensizliklerinizden, kıskançlıklarınızdan, bastırdığınız tüm duygu ve hislerle karşılaşmaktan… Kime sorsam herkes mükemmel, iyi kalpli, cömert, alçak gönüllü, özgüvenli istediği mevkilere ulaşmış, herkese yardım eden, vicdanli doğru insan…Öyle misiniz? Ya da öyle miyim? ACABA…

   Gerçekten öyle miyiz? Yok mu bilinçaltımızda saklı olan, zihnimizin ücra köselerinde gezen korkularımız ve karanlık yönlerimiz, yok mu? Farkında mıyız yoksa hasır altı mı yapıyoruz? Mesela kızdığında öfken kime? Yaşanan olumsuzluklar kime neye göre yanlış? Kendimize ne kadar dürüst davranıyoruz? Aslında tepkimiz karşıdaki kişi ya da olaya mı? Yoksa istediklerimizin yerine gelmediği için kendimizi saklamak için dışarı vurduğumuz tepki midir?

Hepimizin dışarıya hatta kendimize bile göstermekten, dışa vurmaktan çekindiğimiz korkularımız, öfkelerimiz, kıskançlıklarımız, kabullenemediğimiz affedemediklerimiz yok mu? Evet içimizde sevmek kadar nefret etme hislerimiz , bağışlamak yerine öfkelenmek , anlamak yerine saldırmak,karşı çıkmak için gösterdiğimiz tepkiler var. Kontrol edemediklerimiz…Yüzleşmekten kaçındığımız… İçimizde bütün iyi yada kötü olarak adlandırdığımız kontrol edemediğimiz duygularımız var.

     İç dünyamıza yönelirken kendimize neden, neden, neden gibi sorular sorarak özümüze ulaşmaya çalışabiliriz. Neden kızdım? Öfkelendim? Kıskandım? Bunların altında ne yatıyor? Neden güçsüz hissediyorum diye sorular sorarak; bilinçaltında yatan bizi rahatsız eden duyguya ulaşabiliriz. Ulaştıktan öz deki hissi keşfettikten sonrası hissi değiştirerek dönüştürerek kendimizi buluruz… İÇSEL YOLCULUĞA ÇIKMAKTAN KORKMAYIN…AMACIMIZ KENDİMİZİ GERÇEKLEŞTİRMEK TANIMAK OLSUN….


VERDİĞİM EĞİTİMLER VE YAPTIĞIM ÇALIŞMALAR

& MUCİZE BİLİNÇALTI EĞİTİMLERİ

&EĞİTİM KOÇLUĞU

&ERGENLİĞİN YILMAZLIK BECERİLERİ İLE DESTESTEKLENMESİ

&ÖFKE VE STRES YÖNETİMİ

&COCUK RESİMLERİ ANALİZİ

 

 

 

 

 

 

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Eğitimci Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.