ŞİFA HATUN KALENDEROĞLU

EĞİTİCİYE MAİL GÖNDER

Eğitimci Hakkında

Şifa Hatun Kalenderoğlu
Tel:05439663239
Bursa
https://instagram.com/sifahatunkalenderoglu?igshid=YmMyMTA2M2Y=


Özgeçmiş bilgisi
1978 yılında Erzincan da dünyaya geldim. Babamın işlerinden dolayı Balıkesir Susurluk ilçesine tayin olduk ve 5 yaşından itibaren orada büyüdüm ve liseye kadar tahsilimi tamamladım.
AÖF Sosyal Bilimler fakültesi ve AÖF Mağaza yön. Ve Parekende Bölümlerini okudum. Şu anda 3 erkek çocuk annesiyim. İçsel olarak daima kendi yolculuğumu yaparken erken yaşta tasavvuf konularını araştırıp belli bir dönem yaşadım. Daha sonra aileden gelen şifacılık yönümü geliştirebilmek adına tamamlayıcı tıp terapileri için özel dersler aldım ve uygulamaya başladım. Yaptığım uygulamalarda kişilerin zahirde görünen maddi hastalıklarının aslında önce ruhu yaraladığını ve sonra da vücudumuzda arızalar halinde ortaya çıktığını gözlemledim. Artık ruhumuza dokunmanın yollarını bulmak için;
Yaşam Koçluğu, Mucizeyiz Akademi Eğitmeni, Access The Bars, Subliminal Telkinler Hazırlama, Bilinçaltı Sembol Dili, Numeroloji, Eft Duygusal Özgürleşme, İsimlerin Hazinesi Adlı Kadim Bilgiler, Nefes Terapileri, Çocuklar için EFT, Masal Terapisi Ve Grafoloji derslerini aldım. Niyet Tasarım Atölyeleri ve Workshoplar açarak eğitimlere devam ediyorum. İsimlerin Hazinesi adlı Muhyiddin İbni Arabinin ekolünde ebced hesabı ile kadim bilgiler içeren isimlere farklı bir bakış getiren bu dersi merak edenlerle yaklaşık 3 yıldır paylaşıyorum. Üç yıldan beri İsim Uyumlama, Arındırma ve Şifalandırma terapilerini kişilere özel olarak uyguluyorum ve subliminal telkinlerle destekliyorum.
ŞiFA HATUN KALENDEROĞLU

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Eğitimci Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.