SERRA ALTINKÖK

EĞİTİCİYE MAİL GÖNDER

Eğitimci Hakkında

EĞİTMEN BİLGİ KARTI
➖ADI SOYADI : Serra ALTINKÖK
➖ADRES : Kandilli Üsküdar İSTANBUL
➖TELEFON : 0533 583 25 00
➖MAİL : saltinkok@hadiuyan.com
➖İNSTAGRAM LİNK : @saltinkok, hadiuyan
➖➖➖
ALDIĞIM EĞİTİMLER:
1. Mucize Bilinçaltı Eğitimi
2. ICF – ACSTH Uluslararası Profesyonel Uzman Yaşam Koçluğu – CIPEC
3. İlişki Koçluğu
4. Nefes Koçluğu
5. Nlp Practitioner
6. EFT
7. REIKI
8. Access Bars
9. Theta Healıng Basıc Dna
10. Theta Healınd Advance Dna
11. Human Desıng
➖➖➖
EĞİTMENİ OLDUĞUM EĞİTİMLER :

Mucize Bilinçaltı Eğitimi​
➖➖➖
ÖZGEÇMİŞİM:
İlk, orta ve lise öğretimini Gökdil Koleji’nde tamamladıktan sonra Yeditepe Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletme Bölümünü yüksek dereceyle bitirdi. Akabinde kurumsal hayata giriş yaptı farklı kurumsal firmaların Satış/Pazarlama ve Marka Yönetimi departmanlarında görev alırken eş zamanlı olarak Işık Üniversitesi İşletme yüksek lisans eğitimini tamamladı.
Bu süreçte profesyonel hayatının yanında, kendisi için bir yaşam biçimi olan sporu; Pilates Eğitmenliği sertifika programlarını ve eğitimlerini tamamlayarak yaşamının merkezine taşıdı.
Profesyonel hayatı noktalayarak, belli bir dönem çeşitli stüdyolarda eğitmen olarak görev aldıktan sonra lisans eğitimini mevcut mesleğiyle birleştirip, girişimci bir ruhla S Pilates Studio’yu kuran Serra Altınkök ardından Time To Train Fitness Center işletme ortağı olarak yoluna devam etti.
Tüm bu gelişmeler içinde, hayatındaki dönüm noktalarını, sınavlarını, mücadelelerini, nedenleri gözden geçirirken hep bir arayış, KENDİNİ BULMA yolculuğunda olduğunu biliyordu. O da kişisel tarihinin en zor ama en öğretici günleri, ayları hatta yılları dediği zamanlar yaşadı, büyüdü.
Kendini tanımaya başladığından bu yana kişisel gelişim kitapları ile haşır neşir olmayı seven Serra, 2015 yılında almış olduğu ilk ‘Uluslararası Yaşam Koçluğu’ eğitimi ile farklı bir alana giriş yapmış oldu. Ancak doğru ZAMAN burada da işlemiş ve ailevi rahatsızlıklar, uğraşlar nedenleri ile aldığı eğitimleri hayata geçirmeye yoğunlaşamadı.
2017 yılında biricik oğlu Rüzgar’ı kucağına aldı ve onunla birlikte tekrar bir ışık doğdu hayatında. Hem oğlunun hayatına doğru dokunuşlar yapabilmek, hem kendine, hem yakınlarına hem de ihtiyaç duyan kişilere fayda sağlayabilmek adına almış olduğu eğitimleri tekrarlamaya başladı. Aydınlanma ve şifalanma yolunda birçok farklı eğitimler aldı. Her zaman amacı körü körüne bir bilgi ya da inanç üzerinden gitmek yerine alması gerektiği yerleri alıp kendi sentezini oluşturmak oldu. Bu vesile ile kendin olma yolunda ‘Hadi Uyan’ çağrılı motivasyon platformunu hayata geçirdi.
Katılmış olduğu eğitimlerden birinde Mucize Akademi ile yolları kesişti ve ‘Mucize Bilinçaltı’ eğitimine katıldıktan sonra yol “bu yoldur” diyerek aileye Mucize Bilinçaltı Eğitmeni olarak katıldı.
Hali hazırda gönül verdiği yolda ustalaşmak adına eğitimler alıp bilgi alet çantasını doldurmaya ve bunları kendine özgü rafine bir teknikle hayatında arayış içinde olan güzel insanlara dokunmak, mücadelelerine omuz vermek, daha fazla değer/bakış açısı/motivasyon/farkındalık katmak ve zihinsel şifalanma yaratmak amacıyla seanslar vermeye ve bilgi aktarmaya devam etmektedir.
Hadi Sen de ‘Uyan’….

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Eğitimci Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.