ŞÜKRAN ERÇETİN

EĞİTİCİYE MAİL GÖNDER

Eğitimci Hakkında

Şükran Erçetin Kimdir ?

1968 Lüleburgaz doğumluyum.Evli ve iki çocuk annesiyim.19 yıldır kendi emeklerimle kurduğum turizm firmam Rotam Tur’da aktif çalışma hayatıma devam etmekteyim.

Mesleğim gereği gezdiğim yerler ve tanıştığım binlerce insanında etkisiyle çocukluğumdan itibaren, insanın iç dünyasına dair duyduğummerak  altıncıhıssımve sahip olduğum  koşulsuz sevgi  kişisel gelişim dünyasına adım atmama  sebep olmuştur.

Önceleri ilgi düzeyinde başladığım bu yolculuğuma daha profesyonel yaklaşıp ilk etapta çevreme sonrasında tüm insanlığa faydalı olabilmek için bir çok eğitim, seminer ve sertifİakalarla destekleme ihtiyacı hissettim. Aldığım egıtımlerle ciddi bir altyapı oluşturdum.

Yaşamımın kesiştiği tum dostlarla içsel yolculuklarındakendılerıne eşlik ederek yol arkadaşı olmayı  onlarla bırlıkteyurumeyi ,yururkende bu yolun nekadar keyıflıoldunu rotamızı seçımlerımızin belırledığını sevgiyle, neşeyle,özgürce,farkındalıkla gostermeyı seçtim,seçiyorum.

Kendini bilmek, kendini bulmak ve kendi olmak isteyen herkese,  ışığını fark ettirmek için çıktığım bu yolda aldığım eğitimler ;

EĞİTİMLERİM : 

 • yaşam koçluğu,
 • kuantum,
 • spriütellik okulu
 • DST nur ve şifa,
 • bilinçaltı eğitimi,
 • NLP Master Practitioner
 • Access TheBars Uygulayıcılığı,
 • bioenerji,
 •  Reiki-1,
 • Innerspeak
 • Dowsing,
 • mindfunless
 • trans eğitimi
 • Eğiticinin eğitimi

2020 yılından itibaren de ‘mucizeyiz akademi’ bünyesinde eğitim ve çalışmalarıma eğitimci olarak  devam etmekteyim. Birçok konularda workshop çalışmalarım oldu ve dönuşumlu olarak devam edıyor , en iyi dönüşümlerimi

Bolluk bereket ,ilişkiler, Ruh eşini çağırma, duygu dönüştürme , Atalarla helallesme Bağ şifalandırma,

Kod iade, çakra dengeleme, eril –dişil  enerji dengeleme, Bilinçaltı kodların dönuşturulup şifalandırılması

Affetme çalışmaları, ideal bedene kavuşma ve zayıflama

çalışmalarımla birçok danışanlarıma ALLAHIN izniyle şifasına vesıleolmak  nasıp olmuştur.şükürler olsun

Bundan sonrada tumkalbımleGönüllü olarak Ogrendığım her kelimeyi paylaşmaya ,şifasına vesıleolabıleceğim insanlarla yolumun  kesişmesine, elimden geldiğince herkese katkı vermeye  ,katkı almaya nıyet edıyorum .

Ton ton rengarenk, nota nota müzik dolu, can ile bezenmiş, mevsimlere gizlenmiş müthiş bir hayat akıyor hem damarlarımızda hem bu cennetin her köşesinde. Gerçektende teslimiyete geçmiş ve tekamül zamanınız gelmişse çıkacağınız bu yolda bilgi ve desteğimle yol arkadaşınız olmaktan mutlu olacağım. Çok klişe ancak bu hayatta tesadüf olmadığını bende söylemek isterim nitekim bu satırları tamda şu anda okuyor olmanız bile bu yolculuğa başlamak  için bir işaret olabilir.

 

instagram adresim  https://www.instagram.com/sukranercetin

 

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Eğitimci Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorumlar (1)

 1. Avatar Rukıye ozturk diyorki:

  Değerli mucizeyiz ailesi hepinize selamlar. Ben eğitimimi Şükran ERÇETİN hocadan aldım. Benim en önemli mucizelerimden desem yerinde bir cümle kullanmis olurum. Eğitim almaya başladığımda ben girdap içersinde idim. Pusulanin varlığından haberdar olup pusulayı kullanamayan kullanmayı bilmeyen navigasyondan haberdar olup navigasyonu kullanamayan durumda idim. Şükran hocam sağ olsun var olsun mecaz olarak degil gerçekten gecesini gündüzüne katarak bütün emek özveri anlayış sabrı ile selametime vesile olmuş mucizevi hocamdir. Şükran hocam ile eğitim aşamasında ve sonrasında halen devam etmekte olan süreçte teorik bilgileri pratiğe dokmeyi öğrendim dönüştürmeyi öğrendim neyi nerde kullanacağım konusunda kilavuzlugu beni bana kazandırdi.bu konuda profesyonel bı eğitim aldığıma kalbim mutmain. Eksiği varsa benim cabasizligimdan kaynaklı. Bu eğitim sürecinde Şükran hocam maddi ve manevi olarak özverisi ile de destek sağladi. Her uyudugumda her uyuyamadigimda telefonum da hissiyatına şahitlik ederek sürpriz şekilde yada ihtiyacima binaen gerek olumlama gerek manevî mesajları ile beni duyhukandirip varligimi onurlandırdıgi için kendisine minnettarım. Ben şuan kendimin dahi farkında olduğum olamadığım bir çok konuda kendimi aştım. Bundan çok daha iyi nasıl olur. Kendisine çok teşekkür ederim yolu ışık olsun istekleri ışık hızında olsun… Yoldaşlığına şahitlik ederim. Sevgilerimle.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.